Jak to u nás chodí

Pro vzájemnou dlouhodobou důvěru s klienty i zaměstnanci je důležité řídit se některými základními principy. Proto jsme si vytvořili soubor hodnot, které v našem světě UNIQA vyznáváme.

Lidé sledující ohňostroj

Zajímáme se o lidi. Motivujeme.

Známe naše zákazníky i zaměstnance. Víme o jejich potřebách. Snažíme se jim vycházet vstříc a kolegy motivovat k týmové spolupráci. V centru pozornosti je vždy člověk. Každý je důležitý.

Děti hrajíci si s lodičkou v potoce

Neustále se rozvíjíme. Utváříme.

Protože známe potřeby klientů, snažíme se proaktivně hledat nová řešení jejich pojistných potřeb. Naším cílem je zavádění nových standardů v pojišťovacím sektoru. Pracujeme na našich silných stránkách a stále jsme připraveni růst.

Výskok děvčat k volejbalové síti

Jdeme za našimi cíli. Jsme výkonní.

Máme ambiciózní cíle. K jejich dosažení je třeba vytrvalosti v neustálé soutěži s našimi konkurenty. Chceme poskytovat špičkový servis a dodržovat vždy své sliby. Naprostou samozřejmostí je každodenní stabilní výkon každého v týmu UNIQA.

Malá plachetnice v oceánu

Jednáme čestně. Jsme otevření.

Naše jednání je seriózní, otevřené, poctivé a transparentní. Nemáme žádnou skrytou agendu. Ctíme naše klienty i zaměstnance a vážíme si jejich důvěry. 

Žijeme však nejen prací

V každodenní práci se řídíme souborem pravidel, podle nichž poměřujeme všechny naše aktivity a úkony. Nejdůležitějším pravidlem, které stojí nad všemi ostatními, je pravidlo rodiny. To znamená, že každý pracovní výstup ověřujeme jednoduchým testem: Je to natolik dobré, abychom to mohli doporučit i vlastní rodině – rodičům, partnerům, dětem? Pokud nikoli, je třeba ještě pracovat na zlepšení. 

Registrace UNIQA
UNIQA slunečník
Sál UNIQA
Vodáci na kánoích
UNIQA pojišťovna vstup
Lidé sledující ohňostroj
Koloběžky
UNIQA sportovní den
UNIQA párty balónky
Rotopedy
UNIQA banner
Pódium na UNIQA akci
 
 

Společenská odpovědnost

Díváme se kolem sebe a snažíme se pomáhat dobrým věcem.

Nenašli jste odpovídající pozici? Pošlete nám CV